Hotel Špindlerův Mlýn AQUA PARK Špindlerův Mlýn
Hotel AQUA PARK Špindlerův Mlýn ubytování Špindlerův Mlýn Aktuální počasí zataženo
Aktuální počasí
Denní tepl.: 3 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 4 m/s
 
Doporučte tyto stránky:

Hotel AQUA PARK Špindlerův Mlýn / Špindlerův Mlýn

Areál AQUA Parku nabízí ubytování v 9 samostatných moderně zařízených pensionech v bezprostřední blízkosti lanovky na Medvědín s celoročním provozem.

Ubytování v klidné části Špindlerova Mlýna.

Pro ubytované je k dispozici parkoviště pro 150 vozidel na venkovních plochách a kryté stání pro 50 vozidel. Celoročně pořádáme firemní akce a večírky, rauty, grilování, teambuilding. programy, jazykové a sportovní pobyty

Ubytování:
AQUA Park Špindlerův Mlýn nabízí hostům ubytování v 9 pensionech s kapacitou 200 lůžek. Moderně zařízené pokoje uvnitř areálu AQUA Parku ve Špindlerově Mlýně disponují satelitní TV, ledničkou a vlastním sociálním zařízením se sprchou a WC. Večeře jsou podávány formou bufetu v restauraci uvnitř areálu. Parkování je zajištěno pro 150 vozidel na venkovních plochách a 50 krytých stáních uvnitř areálu.

Gastronomie:
Restaurace v AQUA Parku Špindlerův Mlýn o kapacitě 100 míst s výhledem přímo na sjezdovku Medvědín. Po dohodě lze v restauraci pořádat různé společenské akce, rodinné oslavy, svatby, rauty, recepce i semináře. Restaurace nabízí klasickou českou kuchyni a světové pochoutky.

V restauraci jsou podávany snídaně a večeře ubytovaným hostům s polopenzí formou bufetu otevřeno denně: snídaně od 7:30 – do 10:00, večeře od 17:30 do 21:00

Relaxace:
Areál AQUA Parku Špindlerův Mlýn nabízí příjemnou relaxaci v rekreačním a dětském bazénu se třemi tobogány včetně člunového tobogánu. K dispozici jsou i malá a velká vířivka, divoká řeka a další atrakce.

Sport:
AUQA Park Špindlerův Mlýn nabízí hostům širokou nabídku masérských služeb i možností dalšího sportovního vyžití jako minigolf, projíždky na kole a mnoho dalších.

Hotel Špindlerův Mlýn AQUA PARK Špindlerův Mlýn - K hotelu přísluší parkovištěHotel Špindlerův Mlýn AQUA PARK Špindlerův Mlýn - disponuje restauracíHotel Špindlerův Mlýn AQUA PARK Špindlerův Mlýn -  je k dispozici připojení na internetHotel Špindlerův Mlýn AQUA PARK Špindlerův Mlýn -  je k dispozici letní terasaHotel Špindlerův Mlýn AQUA PARK Špindlerův Mlýn - golfHotel Špindlerův Mlýn AQUA PARK Špindlerův Mlýn - disponuje kavárnouHotel Špindlerův Mlýn AQUA PARK Špindlerův Mlýn - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Špindlerův Mlýn AQUA PARK Špindlerův Mlýn - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Špindlerův Mlýn AQUA PARK Špindlerův Mlýn - přijímá kreditní karty VISAHotel Špindlerův Mlýn AQUA PARK Špindlerův Mlýn - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Špindlerův Mlýn AQUA PARK Špindlerův Mlýn - tenis -poblíž hoteluHotel Špindlerův Mlýn AQUA PARK Špindlerův Mlýn - krytý bazén v hotelu.Hotel Špindlerův Mlýn AQUA PARK Špindlerův Mlýn - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Špindlerův Mlýn AQUA PARK Špindlerův Mlýn - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Špindlerův Mlýn AQUA PARK Špindlerův Mlýn - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Špindlerův Mlýn AQUA PARK Špindlerův Mlýn - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Špindlerův Mlýn AQUA PARK Špindlerův Mlýn - na pokojích je telefon